Nr ofertyW/20180316/05

PRACA W OPIECE DLA PAŃ PROWADZĄCYCH WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ

  • Niemcy, Köln
  • Rodzaj umowy:Umowa zlecenie
  • Data dodania:16.03.2018

Opis stanowiska

Przedstawiamy ofertę zatrudnienia w charakterze Opiekunki osoby starszej ze znajomością języka niemieckiego dla Pań prowadzących działalności gospodarczą na podstawie polskich przepisów (tzw. samozatrudnionych).

Proponowane wynagrodzenie, to 1800 EUR oraz organizacja przejazdu przez Zleceniodawcę lub zwrot kosztów przejazdu do 150 EUR w obie strony.

Poniżej inne podstawowe informacje na temat zlecenia:
Miejscowość: okolice Köln, Niemcy
Osoba podopieczna: kobieta, 72 lata
Termin rozpoczęcia: 23.04
Okres zlecenia: min. 3 mies.
Do dyspozycji Opiekunki: pokój, osobna łazienka, internet WiFi.

Podopieczna cierpi na demencję i ma problemy z poruszaniem się – seniorce przyznano pierwszy stopień niepełnosprawności. Podopieczna waży ok. 70 kg i ma 170 cm wzrostu i mieszka wraz z samodzielnym małżonkiem w domu jednorodzinnym.

Stan podopiecznej:
– pierwszy stopień niepełnosprawności
– demencja – stadium średniozaawansowane
– zaburzenia mowy
– niedowidzenie (okulary)
– problemy z samodzielnym poruszaniem się

Osoba. której poszukujemy posiada:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– co najmniej roczne doświadczenie w opiece
– referencje
– miła i sympatyczna
– pogodne usposobienie

Zakres obowiązków
– pomoc w codziennych czynnościach higienicznych
– pomoc przy poruszaniu się (asekuracja)
– pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia
– prowadzenie gospodarstwa domowego
– przygotowywanie i podawanie posiłków
– gotowanie
– robienie zakupów
– towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, fryzjera, znajomych itp.
– wspólne spędzanie czasu, spacery, rozmowy
– sprzątanie
– pranie
– prasowanie
– podlewanie roślin doniczkowych

Panie zainteresowane ofertą, spełniające powyżej przedstawione warunki prosimy o przesłanie propozycji współpracy/dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:

info@welinc.de

lub sms z hasłem „OPIEKA” na nr +48 606 751 600

Osoby zainteresowane podobnymi ofertami, nieprowadzące działalności gospodarczej zapraszamy do współpracy. Jako biuro rachunkowe zapewniamy pełną obsługę księgową na wyjątkowo korzystnych warunkach.

Prosimy o zamieszczenie w nadsyłanych zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)”.