Nr ofertyW/20180316/04

MAJSTER W BRANŻY BRD

  • Niemcy, Stuttgart
  • Rodzaj umowy:Umowa zlecenie
  • Data dodania:16.03.2018

Opis stanowiska

Dla naszego klienta – lidera w branży inżynierii ruchu drogowego w Niemczech – poszukujemy kandydata na stanowisko:
Majster w branży drogowej

Wymagane umiejętności:

  • Doświadczenie w branży drogowej
  • Umiejętność czytania planów
  • Zmysł organizacyjny
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką mowę o pracę
  • Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Pracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty katalog szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy

CV oraz list motywacyjny zawierający oczekiwania finansowe prosimy przesyłać na adres: info@welinc.de.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”